منوی اصلی

استراتژی های کسب و کار
استراتژی های کسب و کار
سیستم عملکرد مدیریت استراتژیک
سیستم عملکرد مدیریت استراتژیک

الگوی سیستم عملکرد مدیریت استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک
استراتژی موفقیت در کسب وکار تسلط بر دانش روز است
Previous Next Play Pause
1 2 3


دوره های آموزشی

آینده پژوهی

 معرفی دوره پیش بینی آینده و آینده پژوهی

در فضای رقابتی و پر تلاطم امروز فعالان کسب و کار دیگر نمی توانند همانند سالهای گذشته برنامه ای چندساله تعریف کنند و همواره به آن وفادار باشد، امروزه همه مدیران نیاز دارند تا آینده های گوناگون را در افق های زمانی مختلف پیش بینی نمایند تا بتوانند با سرعت بیشتری جهت گیری خود را به سمت اهدافشان اصلاح نمایند


مشاهده

برنامه ریزی استراتژیک

 معرفی دوره برنامه ریزی استراتژیک

دروس طرح شده در دوره برنامه ریزی استراتژیک با هدف ارتقا دانش فنی و مهارتی افراد فعال و علاقمند به مباحث برنامه ریزی استراتژیک تهیه و تدوین شده است و بدلیل ماهیت ویژه و پیچیده این بخش، سعی شده مسائل به ساده ترین نحو و همراه با مثال های واقعی در فضای کسب و کار تشریح گردد.


 

مشاهده

تفکر استراتژیک

 معرفی دوره تفکر استراتژیک

مطالب مطرح شده در دوره تفکر استراتژیک با هدف ارتقا و افزایش توانمندی تحلیل امور فردی، سازمانی و ملی از دیدگاه تفکر استراتژیک ، معرفی فرامین و فنون تفکر استراتژیک ، افزایش آمادگی مخاطبین برای تحلیل مسایل فردی، سازمانی، ملی و جهانی به شیوه ای استراتژیک همراه با افزایش آمادگی مخاطبین برای تصمیم گیری به شیوه ای استراتژیک تهیه و تدوین شده است.


 

مشاهده

مدل کسب و کار

 معرفی دوره مدل کسب و کار

مدل کسب‌وکار به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند با ترسیم تعامل میان بخش‌های مختلف کسب‌وکار خود، فعالیت‌های خود را به شکلی هماهنگ به پیش ببرند. مدل کسب و کار که به نحوی میتوان آنرا ساده شده طرح تجاری دانست ابزاری است مفهومی  که شامل مجموعه‌ای از عناصر و ارتباط آن‌ها بوده و منطق شرکت جهت درآمدزایی را نشان می‌دهد.

 


مشاهده

برنامه ریزی استراتژیک شخصی

 معرفی دوره برنامه ریزی استراتژیک شخصی

دروس طرح شده در دوره برنامه ریزی استراتژیک با هدف ارتقا دانش فنی و مهارتی افراد فعال و علاقمند به مباحث برنامه ریزی شخصی تهیه و تدوین شده است همچنین بدلیل ماهیت ویژه و پیچیده این بخش، جهت افزایش مهارتهای یاددگیری برنامه ریزی فردی، در کلاس های حضوری کاربرگ های برنامه ریزی استاندارد ارائه خواهد شد.


 

مشاهده

دیجیتال مارکتینگ

 معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ

امروزه مباحث بازاریابی و فروش با افزایش ضریب نفوذ اینترنت و استفاده از گوشی های هوشمند وارد عرصه جدیدی شده است که متخصصین این حوزه را وادار می کند تا در کنار روش های کلاسیک بازاریابی و فروش از روش های الکترونیکی و شبکه ای اجتماعی نیز برای برنامه ریزی و افزایش فروش بهره بگیرند.


مشاهده

تفکر سیستمی

 معرفی دوره تفکر سیستمی

مشكلات جوامع انسانی و سازمانها روز به روز پیچیده تر و حل آنها نیازمند تفكر بهتر است. هدف تفكر سیستمی، بهبود درك ما از ارتباط عملكرد هر سازمان با ساختار درونی و سیاستهای عملیاتی آن ) و نیز سیاستهای عملیاتی مشتریان، رقبا و تامین كنندگان ( است تا از این درك برای طراحی سیاستهای مؤثر اهرمی، استفاده كنیم


مشاهده

شبکه همکاران

  • ایران ایونت
  • بازاریابی سرویس گرا
  • مرکز مشاور مدیریت کلینیک سازمانی
  • پویش محیط کسب و کار
  • ایران ایونت
  • بازاریابی سرویس گرا
  • مرکز مشاور مدیریت کلینیک سازمانی
  • پویش محیط کسب و کار

Back to top