خانه استراتژی


(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
Most Hit

راه اندازی سایت پویش آینده (تحلیل فضای کسب و کار)

پویش فضای کسب و کار 

سایت پویش آینده با هدف کمک به فعالان حوزه برنامه ریزی استراتژیک و آینده پژوهی توسط  آکادمی مدیریت استراتژیک ایران در تاریخ 15-06-98 راه اندازی شده است. این سایت حاوی محتواهایی از جنس فیلم های کوتاه یا ویدئو ، پادکست (فایل های صوتی ) ، اینفوگراف و مقالات متعدد حوزه برنامه ریزی استراتژیک و آینده پژوهی می باشد.

در این سایت محتواها با توجه به الگوی تحلیل محیط کسب وکار PESTEL و محیط نزدیک سازمان که محیط صنعت نیز نامیده میشود و همچنین محیط بین الملل تقسیم بندی شده است .

آکادمی استراتژی ایران بدینوسیله از کلیه علاقمندان و بازدیدکنندگان سایت دعوت می نمایید چنانچه محتوایی مرتبط با موضوعات سایت در دسترس دارید و میخواهند آنرا برای سایرین به اشتراک بگذارید، ابتدا در سایت futurescan.ir ثبت نام کرده و سپس محتوای خود را بارگذاری نمایند تا بعد از بررسی منتشر گردد.

همچنین اگر عضو کانال ها و گروه های تلگرامی هستید می توانید، محتوا و مولتی مدیا مرتبط به استراتژی و آینده پژوهی را از طریق ای دی گروه https://t.me/futurescan  برای ما ارسال کنید تا در سایت و کانال آکادمی استراتژی ایران قرار دهیم . بدین صورت همگی ما می توانیم یک دایرکتوری استراتژی سیار داشته باشیم که در هر کجا و  در هر زمان در دسترس مان قرار دارد.

 آی دی گروه پویش آینده @futurescan 

در این سایت محتواها، بصورت دو روز در هفته بروزمنتشر خواهد شد.

با تشکر

مدیریت آکادمی استراتژی ایران

مهدی خسروی

 

Back to top